LED IP66 Bewegend koplicht 280W Beam Spot Wash CMY dmx512 Bühnenlicht
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Intuiit |
| Certificering: | CE&RoHS |
| Modelnummer: | XY-050P |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | MOQ 20 stks |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/t vooraf (30% storting, 70% saldo betaling vóór levering) |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Bron: | 280W LED | CCT: | 8672K |
|---|---|---|---|
| Stralingshoek: | 3 ° -30 ° | Kleurwiel: | CMY+5 kleur +4 pizzableur+1 open |
| Gedraaid gobo -wiel: | 9+1 open | Vaste gobo -wiel: | 13+1 open |
| NW: | 23,5 kg | IP-klasse: | IP66 |
| Markeren: | 280W LED-bewegend koplamp,IP66 waterdicht podiumlicht,DMX512 licht voor spotwas |
||
Productomschrijving
Imager H280 Bewegend hoofd
Ik stel de Imager H280 voor, waar geavanceerde techniek een grensloze artistieke expressie ontmoet.Deze compacte maar toch formidabele bewegende kop zorgt voor een adembenemende visuele impact met een rotsvaste betrouwbaarheid., festivals, bruiloften en grootschalige installaties.
Wat maakt het apart:
•Gepatenteerd vierkleurig wielstelsel¢ Ontgrendel 15,6 miljoen levendige kleuren met zijderige, gladde overgangen.
•Versatile Prisma & Gobos- Layer 9 roterende en 13 vaste gobos om verbluffende, multidimensionale effecten te creëren.
•Bescherming IP66¢ Regen getest en robuust om stof, regenbuien en de zwaarste toeromgevingen te weerstaan.
•Tour-Ready Build- Lichtgewicht, maar uitzonderlijk duurzaam, ontworpen voor de moeilijkheden van het dagelijks huurleven.
Maak uw visie werkelijkheid:
•Concerten en festivalsSynchroniseer prisme-effecten met muzikale pieken voor meeslepende, energieke shows.
•Bruiloften en evenementen¢ Verander de locatie met vloeiende kleuren en elegante patronen.
•Architectuur & installaties¢ Verander statische structuren in dynamische, opvallende bezienswaardigheden.
Ontworpen voor professionals, gebouwd voor elk stadium.
Technische gegevens
| Artikel nr. | XY-050P |
| Lichtbron | 280W lichtstraal |
| CRI | 74 |
| CCT | 8672K |
| Straalhoek | 3-30 graden |
| Lichtstroom | 6053LM@20m |
| Controleprotocol | Art-Net, SACN, RDM, DMX |
| DMX-kanalen | 23/26CH |
| IP-klasse | IP66 |
| Afmetingen van het product | 365*245*659MM |
| Nettogewicht | 23.5 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







