100W IP66 CMY 12+1 Kleuren Laser Moving Head Licht Outdoor Podium Concert Evenement
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Intuiit |
| Certificering: | CE&RoHS |
| Modelnummer: | XY-052P |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | MOQ 20 stks |
|---|---|
| Verpakking Details: | 16°C tot 32°C |
| Levertijd: | 25-35 dagen voor massaorder |
| Betalingscondities: | T/t vooraf (30% storting, 70% saldo betaling vóór levering) |
| Levering vermogen: | 5000PCS/Maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Bron: | 100W laser | CCT: | 10000K |
|---|---|---|---|
| CRI: | 75 | Stralingshoek: | 0,8 ° |
| Kleurwiel: | 12+1open | Iris: | CMY |
| Gedraaid gobo -wiel: | 10+1 open | Vaste gobo -wiel: | 23+1open |
| Prim: | 18/36 facetprisma + 6 lineair prisma | IP-klasse: | IP66 |
| Markeren: | 100W outdoor laser moving head licht,IP66 CMY podiumlicht,12+1 kleuren concert laserlicht |
||
Productomschrijving
Dasen Imager B100 Bewegende hoofd
Volgende generatie verlichting, ontworpen om te presteren.
Ontmoet de Imager B100, waar baanbrekende innovatie en echte betrouwbaarheid samenkomen.
Waarom de Imager B100 de rest overschaduwt:
-
Gepatenteerd 8-kleurwiel + CMY-mengselMaak miljoenen levendige kleuren vrij voor onbeperkte creatieve expressie
-
23+1 vaste & 10+1 roterende Gobos¢ Makkelijk dynamische, patroonrijke shows maken
-
Ultra-helder prismeffectenVoeg een adembenemende, meerlaagse diepte toe die elk publiek betovert
-
IP66 weerbestendigGeen probleem, een perfecte prestatie, binnen of buiten.
Van concertzalen tot openluchtfestivalsDe Imager B100 levert studio-niveau precisie met robuuste, tour-ready duurzaamheid.
Technische gegevens
| Artikel nr. | XY-052P |
| Lichtbron | 100W laser |
| CRI | 75 |
| Iris | CMY |
| Straalhoek | 0.8 graad |
| Lichtstroom | 182000LM@20m |
| Controleprotocol | Art-Net, SACN, RDM, DMX |
| DMX-kanalen | 15/26CH |
| IP-klasse | IP66 |
| Afmetingen van het product | 356*246*586MM |
| Nettogewicht | 22 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()








