CMY 280W LED Moving Head 3-in-1 Beam Spot Wash Hybrid Stage Light voor professioneel Stage Wedding Party Performance Live Show
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Intuiit |
| Certificering: | CE&RoHS |
| Modelnummer: | XY-050P |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | MOQ 20 stks |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/t vooraf (30% storting, 70% saldo betaling vóór levering) |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Bron: | 280W LED | CCT: | 8672K |
|---|---|---|---|
| Stralingshoek: | 3 ° -30 ° | Kleurwiel: | CMY+5 kleur +4 pizzableur+1 open |
| Gedraaid gobo -wiel: | 9+1 open | Vaste gobo -wiel: | 13+1 open |
| NW: | 23,5 kg | IP-klasse: | IP66 |
Productomschrijving
Imager H280 Bewegend hoofd
Breng je producties naar een hoger niveau met de Imager H280, waar precisie engineering ontmoet artistieke genialiteit.Deze compacte maar krachtige bewegende kop zorgt voor een prachtig beeld en een lange duurzaamheid.Of het nu gaat om concerten, festivals, bruiloften of installaties met een grote impact, de Imager H280 is de oplossing voor u.
Onovertroffen prestatiekenmerken:
Gevorderd Kleurmengsel CMY-systeem + 5 levendige kleuren + 4 levendige
Hypnotiserende Prisma & Gobos 9 roterende + 13 vaste gobos voor multidimensionale, hypnotiserende lichteffecten
Onstuitbare duurzaamheid IP66-bescherming tegen regen, stof en extreme omstandigheden (monsoon getest en bewezen)
Tour-Ready-ontwerp
Inspirerende toepassingen:
Live Concerten: Synchroniseer dynamische prisme-effecten met elke slag voor een meeslepende beleving
Bruiloften en evenementen
Architectonische & meeslepende shows
• Architecturale tentoonstellingen: Verander gebouwen in levende, ademende kunstwerken.
Technische gegevens
| Artikel nr. | XY-050P |
| Lichtbron | 280W lichtstraal |
| CRI | 74 |
| CCT | 8672K |
| Straalhoek | 3-30 graden |
| Lichtstroom | 6053LM@20m |
| Controleprotocol | Art-Net, SACN, RDM, DMX |
| DMX-kanalen | 23/26CH |
| IP-klasse | IP66 |
| Afmetingen van het product | 365*245*659MM |
| Nettogewicht | 23.5 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







